Kurs PRO Mobil Uygulamaları

Kurs PRO Mobil Uygulamaları

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte artık yeni nesil iletişim araçlarını kullanarak öğrencilerle daha hızlı iletişim kurmak ve verilen eğitim hizmetinin daha nitelikli, kaliteli hale getirilmesi mümkün hale geldi.

Günümüzde cep telefonu, tablet ve internet gibi teknolojiler hayatımızı her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu noktada bizler Kurs PRO yazılım ekibi olarak eğitim kurumlarımızın daha nitelikli ve daha etkileşimli eğitim hizmeti verebilmelerini sağlayabilmek için Kurs PRO Mobil uygulamalarını geliştirdik ve kullanıma sunduk.

Yeni Nesil Eğitim Modeli

Eğitim ve öğretim sisteminde köklü değişiklikler meydana getiren teknoloji sayesinde artık okullarda ve özel öğretim kurslarında çok daha verimli ve etkili sınıf ortamları oluşmaktadır. Bu noktada öğrenci ve velilerinize sunacağınız Kurs PRO mobil uygulaması ile onlarla her zamankinden daha yakın bir şekilde etkileşime geçebilirsiniz.

Öğrenci
Öğrenci Uygulaması

Öğrenci & Veli Uygulaması

Öğrenci uygulaması ile öğrencileriniz artık haftalık ders programlarını, ödevlerini, rehber öğretmenleri tarafından hazırlanan sınıfa ve kişiye özel çalışma programlarını kolayca takip edebilirler.

Kurumunuzda katılmış oldukları deneme sınavlarının detaylı sonuçlarına göz atabilir ve gelecek sınavlar için sınav takvimini takip edebilirler.

Velileriniz güncel ödemelerini kolayca takip edebilir ve uygulamada belirtilen banka hesaplarınıza rahatça ulaşabilirler.

Öğrenci Uygulaması

Öğretmen Uygulaması

Öğretmen uygulaması ile artık öğretmenler ders programlarını kolayca takip edebilir. Sınıflara veya öğrencilerine ödev verebilir, çalışma programları oluşturabilir ve takibini yapabilirler.

Sınıf yoklamalarını veya özel ders yoklamalarını saniyeler içerisinde hızlıca alabilir.

Kurumda yapılan tüm sınavların sonuçlarını anlık olarak takip edebilir ve detaylı görüntüleyebilir.

Öğrenci Uygulaması

Anlık Bildirim Gönderin

Öğretmen ve öğrenci mobil uygulama kullanıcılarına ücretsiz bildirimler gönderebilirsiniz.

Öğrencileriniz ödevlerini ve çalışma programlarını anlık bildirim ile anında öğrenebilir, velileriniz ise öğrencilerinin devamsızlık yapması halinde anında haberdar olur.

Bildirimler ücretsizdir ve SMS için ayıracağınız bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

Öğrenci Uygulaması

Kredi Kartıyla Ödeme Alın

Kurspro iyzico ve PayTR sanal pos entegrasyonu ile velilerinizden kredi veya banka kartları ile ödeme alın.

Ödemeleriniz ertesi gün banka hesabınıza aktarılsın (* PayTR kullanan kurumlar için).

Öğrenci Uygulaması

Uzaktan Deneme Sınavları

Öğrencileriniz için dilerseniz PDF şeklinde, dilerseniz kurumunuz tarafından hazırlanan soru havuzundan sınavlar oluşturun.

Öğrencileriniz mobil uygulamadan ev ortamında kolayca sınava katılabilsin.

Çeşitli uzaktan sınavlar yaparak öğrencilerinizin başarı seviyesini üst seviyelere çıkarın.

Uygulamaları Hemen Keşfedin

Siz de kurumunuzu yeni nesil eğitim teknolojileri ile buluşturmak istiyorsanız hemen mobil uygulamalarımızı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıdan Google Play Store ve Apple App Store'da yayınlanan uygulamalarımızın indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.